اخبار سایت :

ژانومه 50 مدل

سری 800 محصولات ژانومه از جمله کاملترین محصولات میکانیکی این شرکت به شمار میروند. این دسته از روی ژانومه معروف 802 که سالیان بسیاری است در ایران و سراسر جهان مورد پسند مصرف کنندگان قرار گرفته است، ساخته شده است. با این تفاوت که در این سریهای جدید برای راحتی ماسوره از بالا قرار میگیرد. این سیستم به ضرافت بیشتر دوخت این محصولات خصوصا بر روی پارچه های نازک امروزی از جمله ژر سه و ژورژت کمک شایانی می نماید. 


دارای 3 سال گارانتی نگین ژانومه

این دسته از محصولات مدلهای گلدوزی را براساس قالبهایی به نام ژتون که بصورت جداگانه بر روی دستگاه قرار می گیرند دوخت می نمایند. این موضوع موجب سادگی طراحی این محصولات شده و طول عمر آنها را افزایش داده است.

بطور کلی این دسته محصولات مشترک ژاپن و تایوان یا تایلند می باشند و دارای عرض دوخت 7 میلیمتر، 60 مدل دوخت گلدوزی و بیش از 100 مدل گلدوزی ترکیبی، مناسب برای گلدوزی با کارگاه به علت داشتن اهرم زیکزاک و سطح مسطح، قابلیت راسته دوزی، گلدوزی، تکه دوزی، زیپ دوزی، ساتن دوزی و پس دوزی و دوخت دوسوزنه موازی هستند.

مدلهای گلدوزی نمای داخلی دستگاه
http://shirazjanome.com/Files/MyDocuments/Image/201642621527808AMod.jpg  http://shirazjanome.com/Files/MyDocuments/Image/2016426215452808in.jpg

تمام محصولات این دسته دارای جعبه و سرپوش، تیغ نخ چین، پایه اتوماتیک فلزی و دینام و پدال قوی هستند اما سوزن نخ کن ندارند.

در زیر میتوانید مشخصات مدلهای مختلف این دسته را ببینید.
Page 1 of 1

جدیدترین محصولات این دسته
1395/11/01
ورود به سایت
سخنی از بهشت
 
  آمار سایت
  آخرین خبر ها
  اطلاعیه بسیار مهم شرکت ژانومه
بیشتر ...

برخی از مدلهای چرخ خیاطی های ژانومه و مخصوصا ژوکی دست دوم خصوصا مدلهای کامپیوتری از رده خارج شده اند و امکان تامین قطعات آنها بدلیل ولتاژ 110 و موارد دیگر میسر نمی باشد. بنابراین اکیدا توصیه می شود از خرید این دسته محصولات از فروشگاه های نا معتبر خودداری نمایید حتی اگر بسیار ارزان باشند.

  لینک های مهم
  پیوند ها
  اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت می توانید از جدیدترین محصولات اضافه شده به فروشگاه و فروش های ویژه با خبر شوید.

ایمیل:
تلفن همراه :

 
 

اطوپرس و چرخ خیاطی ژانومه شیراز _کاظم پور


فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور با بیش از سی سال سابقه در زمینه خرید، فروش و تعمیرات چرخ های خیاطی و ماشین های بافندگی برادر آماده خدمت رسانی به صورت سنتی و اینترنتی به هموطنان گرامی می باشد. در این سایت مجموعه ای از بهترین چرخ های خیاطی و میزهای آن با نازل ترین قیمت ارائه می شود. .:: Power By KSPgroup.ir ::.
ورود به سایت
ثبت نام
سبد خرید شما خالی ست.
جمع ستون : ریال


اتمام خرید