اخبار سایت :

ماشین بافندگی برادر

بطور کلی کلیه ماشینهای بافت موجود در بازار، ژاپنی می‌باشند. (ماشین های بافت چینی یا مشترک کیفیت جالبی نداشتند و وارد بازار ایران نشدند.)

با توجه به اینکه بافندگی برادر بیش از 50 قطعه وسایل ضروری دارد و کسر
بودن هریک از این قطعات مشکلات فراوانی برای خریدار ایجاد میکند لذا براساس
 توصیه شرکت برادر از خرید این محصولات از افراد نامعتبر و بدون گارانتی
خودداری فرمایید.


ماشینهای بافندگی برادر در فروشگاه کاظم پور دارای یک سال گارانتی فروشگاه میباشند.


بافندگی برادربدلیل صنعتی شدن ژاپن، تولید ماشینهای دست بافت بیش از 10 سال است که متوقف شده است. بنابراین تقریبا تمامی ماشینهای بافت موجود در بازار دست دوم می باشند. اما بدلیل فصلی بودن کار با این دستگاه ها و دستی بودن آنها، ماشینهای بافت در حد نو آکبند موجود می باشد.

ماشینهای بافندگی برادر، جدیدترین ماشینهای بافندگی جهان می باشند. امروزه در میان ماشینهای بافت موجود بازار ایران و جهان، فقط ماشینهای بافت برادر هستند که لوازم مصرفی آنها موجود است و تعمیرات آنها انجام میگردد.

نحوه کار این ماشینها را میتوانید در گالری فیلم ها ببینید.

نمونه بافت این ماشین

همچنین جهت کار با این ماشینها DVD آموزشی بصورت اشانتیون تقدیم میگردد اما کلاسهایی نیز در سطح شهر موجود میباشند.
کارت بافندگی برادرماشینهای بافندگی برادر دارای کامپیوتر میکانیکی می باشند براساس کارتهای مخصوصی میتوانند انواع مدلها را ایجاد کنند و ببافند. این کارتها به صورت خام وجود دارند و توسط دستگاه پانچ، میتوان هر مدل دلخواهی را بر روی آنها طراحی نمود. کتابچه هایی نیز برای طراحی مدل بر روی کارت وجود دارند که نمونه آنها را میتوانید اینجا ببینید.

مدلهای بافت برادرصفحه و سیلندر این ماشینها از فولاد ضد زنگ خالص ساخته شده است که بسیار با دوام است. این صفحه شامل 200 سوزن می باشد که توسط دستگاه کارت خوان هر نوع طرحی از جمله ساده، دورنگ، برجیته و طوری را بر روی بافت اجرا مینماید.
دستگاه همراه با یک سیلندر کشباف است. از ویژگی های مهم این دستگاه این است که امکان بافت همزمان 2 رنگ مختلف کاموا راداراست.

ماشینهای بافندگی ارائه شده در فروشگاه کاظم پور به همراه تمامی لازم جانبی مثل دسته اصلی، نخبر، دسته طوری و شانه ها به صورت کامل می باشد. در مدلهای همراه با دستگاه کشباف که قیمت بیش از یک میلیون دارند، دستگاه کشباف که دستگاهی مشابه ماشین اصلی است نیز با تمام تجهیزات جانبی نظیر وزنه ها و شانه ها اضافه شده است. با ماشینهای بدون کشباف نیز میتوان با دوبل کردن بافت ساده، بافتی مشابه کشباف برای سر آستین و ... بافت.

لوازم جانبی موجود در ماشین که فروشگاه کاظم پور رائه میدهد:
20 کارت های پانچ شده مدلهای متنوع، آنتن، مجموعه ای از وزنه ها، کتابچه راهنما، DVD آموزشی و ...
لوازمهای جانبی که جدا از ماشین میباشند و در صورت سفارش مشتری ارسال خواهد شد: میز مخصوص ماشین بافندگی برادر، دستگاه کلاف پیچ جهت دوک کردن کاموا برای جلوگیری از گره خوردن آن هنگام کار با ماشین و دستگاه پانچ کارت که مدلهای متنوع و قیمتهای متفاوتی دارند.این لوازم و قیمتهای آنها را میتوانید اینجا ببینید.
در مورد بازارکار بافندگی با ماشین و نحوه یادگیری کارکردن با ماشین، اینجا را ببینید.
Page 1 of 1

جدیدترین محصولات این دسته
1396/03/08
نماد اعتماد، اصالت سایت
دسته بندی محصولات
ورود به سایت
سخنی از بهشت
 
  آمار سایت
  آخرین خبر ها
  خلق حماسه اي جديد از ملت بزرگ ايران
بیشتر ...

اگرچه سهل انگاري هاي بسياري از جمله تمام شدن تعرفه راي گيري در اولين ساعات شب در بسياري از شعب مشهد و روستاها و صحيح مهر نكردن تعرفه ها كه منجر به يك ميليون راي باطله شد در انتخابات 96 اتفاق افتاد اما ملت هميشه در صحنه ايران باز هم حماسه اي بزرگ خلق كردند.

  لینک های مهم
  پیوند ها
  اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت می توانید از جدیدترین محصولات اضافه شده به فروشگاه و فروش های ویژه با خبر شوید.

ایمیل:
تلفن همراه :

 
 

اتوپرس و چرخ خیاطی ژانومه و كاچيران شیراز _کاظم پور


فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور با بیش از سی سال سابقه در زمینه خرید، فروش و تعمیرات چرخ های خیاطی و ماشین های بافندگی برادر آماده خدمت رسانی به صورت سنتی و اینترنتی به هموطنان گرامی می باشد. در این سایت مجموعه ای از بهترین چرخ های خیاطی و میزهای آن با نازل ترین قیمت ارائه می شود. .:: Power By KSPgroup.ir ::.
ورود به سایت
ثبت نام
عنوان محصولتعدادحذف


ژانومه SILVER 12 LE
قیمت : 5,600,000 ریال

چرخ خياطي مارشال 945S
قیمت : 5,800,000 ریال


چرخ خیاطی ژانومه 3112G
قیمت : 5,000,000 ریال

جمع ستون :21,000,000 ریال


اتمام خرید